Lovely Complex

16. října 2012 v 21:14 | (✿◕△◠) .Yejunie.san
>Autor anime: Konosuke Uda
>Díly: 24
>Rok vydání: 2007
>Žánr: romantické,komedie
."Hej, Risa-chan, že tobě se líbí Otani-kun?"
"Co děláš? Vždyť je na mě moc malej!"

No jo. Tihle dva mají takový svůj osobní komplex, který jim dělá problémy v lásce. Ona je velká, on je malej. Risa Koizumi měří 170 cm a Otani Atsushi má pouhých 158 cm. Risa a Otani společně mají pevný přátelský vztah, který ale provázejí neustálé hádky, ječení a naschvály. Na škole jsou známí jako komediální dvojka All-Hanshin Kyojin. Mají toho mnoho společného: oblíbeného zpěváka Umibouzu, mají rádi podobné sporty a milují video hry a automaty.
Tráví spolu hodně času, protože ani jeden z nich nemá partnera, i když Otani je u děvčat velmi oblíben hlavně díky tomu, že je členem basketbalového týmu. A tak se jednou tihle dva vsadí o tom, kdo si dřív najde partnera.
Na scéně se objevuje hned několik nových postav: Risin kamarád ze základky- fešák Haruka, neuvěřitelné roztomilá Seiko, která však určitě něco skrývá, Otaniho ex-přítelkyně, která se o něco snaží, okouzlující Maity-sensei...
Příběh Otaniho a Risy sledujeme celou tu dobu, kdy studují střední školu. Postupem času si Risa uvědomuje, že v hledání lásky nemusí chodit až tak daleko. Že stačí zůstat nohama pěvně na zemi a jen se rozhlédnout kolem sebe. A tak se zamiluje do Otaniho. Bude však Otani opětovat její city?
Mimo komickou dvojku a vedlejší postavy (jimiž jsou Haruka, Seiko atd.) pozorujeme příběhy jejich přátel: Nobuko se silným charakterem, jejího přítele Nakaa a stydlivé dvojky Chiharu a Suzukiho.
A můj názor? Zatraceně, podívejte se na tohle anime, určitě jo! V životě jsme neviděli tak bravurně nakreslený grimasy, který provádí Risa :D. V životě jsem se tak děsně nenasmála u něčích xichtů. Nápad All-Hanshin Kyojin je docela neotřelý, když se nad tím zamyslím. Do tohoto anime jsem se vcítít dokázala, protože tenhle příběh jsem poznala i v reálném životě. I přesto, jak po sobě Risa a Otani neustále řvou, pošťuchují se a dokazují si, jak se nenávidí, jde poznat, že se mají vlastně rádi. Nejčastější slovo, které v anime uslyšíte je určitě slovo "idiot". Ovšem po prvních cca 17 uječených dílech příjde příjemná změna. A vy si řeknete "jo, konečně se to někam dostává"...
 


Komentáře

1 Amy (에이미) Amy (에이미) | Web | 17. října 2012 v 8:35 | Reagovat

aaaa toto je jedno úžasné anime na ktorom som sa rehotala ako besná !!:D a vlastne vždy rehocem keď sa rozhodnem si ho pozrieť (zatiaľ som LC videla 4x :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama